Olimpik Havuzculuk

Olimpik Havuzculuk, Hasan Tahsin DEDEOĞLU İnşaat, Tesisat, Taahhüt San. Ve Tic. Ltd. Şti.‘nin tescilli markası olup 1987 yılından bu yana her türlü yüzme havuzu projelendirmesi ve imalatı yapmaktadır.

Mimari, statik ve elektromekanik havuz projelerinin hazırlanmasıyla yola çıkılarak bahçe peyzaj düzenlemeleri ile birlikte anahtar teslimi, yüzme havuzu imalatları ve havuz bakım çalışmaları başarı ile yürütülmektedir.

Alanında uzman mühendisler ve teknik elemanlardan oluşan uzman kadrosuyla Olimpik Havuzculuk‘un performansı her geçen gün artmakta ve sorunsuz, güvenilir ve hijyenik yüzme havuzları üretmek prensibiyle çalışmalarına devam etmektedir.

Havuz sektörüne girdiği günden beri firmamız, kişiye özel, sportif, ticari, tatil köyü havuzları, süs havuzları, kaydırak havuzları, şelaleler ve kapalı yüzme havuzları olarak 2.000‘den fazla havuz imalatını başarı ile tamamlayarak teslim etmiştir.

İstanbul ve çevresindeki villa komplekslerinden Kemer Country’de 140 adet, Acarkent’te 90 adet, Çubukluvadi evlerinde 57 adet, Mayavera’da 25 adet villa havuzu imalatı ile Mars, D-gymler, Hillside, Maya, Trump Towers, Jatomi, Safire, Savoy, Edition, Wydham gibi spor aktivite merkezlerinin havuzları da firmamızca yapılan işlerden bazılarıdır.

Antalya Carya Golf Resort Hotel tesislerinde yüzme havuzları, animasyon havuzları, kapalı havuzlar, dalga havuzu ve sörf havuzu olarak toplam yaklaşık 22.000 m² havuz imalatı başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiştir.

Bodrum’da Kempinski Barbaros Bay Resort Otel, Nikki Beach, Yalıkavak Nobu, Kaplankaya Capital Partners villalarında 76 adet villa ve sıhhat oteli havuzları başarı ile imal edilerek devreye alınmıştır.

İzmir Alaçatı’da Zigana Oteli’nin 2.300 m² açık, kapalı ve termal havuzları ile Biblos sörf otelinde yaklaşık toplam 1.000 m² muhtelif büyüklüklerdeki havuzlar da imal ve monte edilmiş bulunmaktadır.

Ulusal Havuz Enstitüsü‘nün (UHE) kuruluşunda kurucu üye olarak yer alarak, 6 sene yönetim kurulunda görev almış ve 2 senede UHE başkanlığı görevlerini de yürütmüş bulunuyorum.

Bize Ulaşın

Hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için bize ulaşabilir ve ihtiyaç duyduğunuz işe özel teklif alabilirsiniz.
Teklif Alın